PRACOVAT V TÝMU ENERGY BENEFIT CENTRE VÁS BUDE BAVIT

Kariéra

Energy Benefit Centre je dynamicky se rozvíjející společnost, která má snahu prosazovat energeticky úspornou výstavbu v moderním designu a využívající nové technologie větrání a vytápění s primárním využíváním čistých energetických zdrojů.

Zakladateli firmy jsou Ing. Miroslav Hořejší, majitel společnosti Topinfo s.r.o., provozující internetový portál TZB-info.cz a ESTAV.cz a Ing. Libor Novák, dlouhodobý propagátor obnovitelných zdrojů energie a energeticky šetrné výstavby budov.Kontaktujte nás

Do našeho týmu neustále hledáme nové vhodné kolegy. Pro šikovné a schopné lidi se zájmem pracovat a vzdělávat se jsou u nás vždycky dveře otevřené.

Nabízíme možnost pracovat v Praze nebo v některé z našich poboček mimo Prahu. Proto uvítáme, když se nám ozvete i v případě, byť aktuálně nenabízíme volnou pozici odpovídající vaší specializaci.

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis e-mailem na kontakt@energy-benefit.cz.


Aktuálně hledáme nové kolegy na pozice:

Jaká panuje ve firmě atmosféra?

Jsme tým – dobrá parta lidí s pozitivním myšlením a reálným pohledem na život. Ve firmě vládne neformální, přátelská atmosféra, korektní a vstřícné vztahy mezi vrcholovým vedením, vedoucími manažery i zaměstnanci. Pořádáme společná vzdělávací a teambuildingová setkání, neformální večírky i společné sportovní akce.

Je Váš obor a firma perspektivní?

Cena energie (tepla, elektřiny, plynu apod.) vzrostla za poslední desítky let o stovky procent a trend růstu nadále pokračuje stejným tempem. Energeticky úsporná výstavba, využití nových technologií vytápění a větrání, financování úsporných projektů jsou nutností dnešní doby. S tím souvisí i trvale rostoucí poptávka po našich službách.

Bude mi umožněn profesní růst a kariérní postup?

Položte si tu otázku jinak. Chcete profesně růst, vzdělávat se a pracovat na sobě? Budeme vás podporovat v růstu, protože my porosteme s vámi. Naši zaměstnanci mají možnost účastnit se školení, seminářů, konferencí. Budeme vás vzdělávat a staneme se sami vzdělanější.

Budu za svou práci dobře odměňován?

Většina pozic ve společnosti má nastavenou dvousložkovou finanční odměnu. Základní a pohyblivou složku platu. Pohyblivá nebo také motivační složka je přímo úměrná vlastní práci. Plat doplňuje nabídka řady nadstandardních benefitů závisejících na pracovní pozici, kterou v týmu obsadíte.

Jakou máte pracovní dobu?

Pružnou. Jsme přátelé volnosti, ale požadujeme zodpovědnost. Uvědomujeme si, že naši klienti očekávají naši dostupnost a zainteresovanost.