O nás

Jsme česká firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti projektování energeticky šetrných budov

Vyrostli jsme z nuly na obrat více než 200 milionů ročně

V oblasti energeticky úsporného stavitelství působíme od roku 2007. Tvoříme stavby, které jsou připravené na budoucnost.

Z původně poradenské společnosti pro energeticky úsporné stavitelství jsme se stali jednou z nejvýznamnějších projekčních společností na tuzemském trhu. Působíme v oblasti architektury staveb, projektování budov, projektování technických zařízení budov a inženýringu. Klientům zajišťujeme poradenství v oblasti energeticky šetrného stavebnictví a úspor energií. Pro svou práci využíváme nejmodernější technologie 3D návrhů a metody BIM.

V týmu máme více jak 100 specialistů na hledání neotřelých řešení

Jsme stavaři, proto víme, jak důležité jsou pevné základy. U staveb i v naší firmě. Jsme stabilní společnost, kterou tvoří desítky expertů v oboru.

Mezi naše odborníky patří architekti, stavební projektanti, projektanti TZB, energetičtí specialisté, projektoví manažeři a mnoho dalších. Tak můžeme nabízet komplexní portfolio služeb od studie, energetického posouzení a prvotního návrhu budovy přes inženýring, technický a stavební dozor až po administrativu spojenou s financováním stavby z dotačních programů.

Díky 6 pobočkám to k vám máme blízko

Nezáleží na tom, odkud jste. Pokud hledáte specialisty na velké stavby a energetické úspory, jste tady správně.

Působíme po celé České republice. Naše kanceláře najdete v Praze, Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Hradci Králové nebo v Českých Budějovicích. Specializujeme se na návrhy velkých energeticky úsporných staveb pro veřejný i soukromý sektor. Umíme vymýšlet a projektovat školy, zdravotnická zařízení, administrativní budovy, hotely, domovy pro seniory a další. Neváhejte se na nás obrátit, pokud chcete jít cestou energetické efektivity a udržitelnosti.