O nás

jsme česká firma s dlouholetými zkušenostmi

Historie a současnost

Značka Energy Benefit Centre působí na českém trhu v oblasti energeticky úsporného stavebnictví od roku 2007.

Vznikala původně jako poradenská společnost pro energeticky efektivní stavebnictví a využívání obnovitelných zdrojů energie. V současné době patří k významným společnostem na českém trhu v oblasti architektury, projektování budov, projektování technických zařízení budov a inženýringu. Zajišťuje také poradenství v oblasti energeticky šetrného stavebnictví a úspor energie. Pro svoji práci využívá nejmodernější technologie 3D návrhů a metody BIM.

Zkušený tým

Společnost Energy Benefit Centre patří ke stabilním společnostem se silným zázemím. Zaměstnává více než 40 odborných pracovníků.

Tým Energy Benefit Centre zahrnuje architekty, stavební projektanty, projektanty TZB, energetické specialisty, projektové manažery a další odborníky. Díky nim může společnost nabídnout komplexní portfolio služeb. Od studie, energetického posouzení a prvotního návrhu budovy až po inženýring, technický a stavební dozor nebo administrativu spojenou s financováním stavby.

Specializace

Klíčovou specializací Energy Benefit Centre je energeticky úsporné stavebnictví, úspory energie a obnovitelné zdroje energie.

Společnost je lídrem na trhu v oblasti návrhu pasivních budov, úsporných technických zařízení a obnovitelných zdrojů energie pro budovy. Klienty tvoří soukromý i veřejný sektor. Pod značkou Energy Benefit Centre zkušení odborníci navrhují novostavby i rekonstrukce středních a větších staveb. Například školy, administrativní budovy, hotely, domovy pro seniory a další.