JSME ČESKÁ FIRMA S DLOUHOLETÝMI ZKUŠENOSTMI

O nás

Historie a současnost

Značka Energy Benefit Centre působí na českém trhu v oblasti energeticky úsporného stavebnictví od roku 2007.

Vznikala původně jako poradenská společnost pro energeticky efektivní stavebnictví a využívání obnovitelných zdrojů energie. V současné době patří k významným společnostem na českém trhu v oblasti architektury, projektování budov, projektování technických zařízení budov, inženýringu a poradenství v oblasti energeticky šetrného stavebnictví a úspor energie. Pro svoji práci využívá nejmodernější technologie 3D návrhu a metody BIM.

Zkušený tým

Společnost Energy Benefit Centre patří ke stabilním společnostem se silným zázemím a zaměstnává více než 40 odborných pracovníků.

Tým zahrnuje architekty, stavební projektanty, projektanty TZB, energetické specialisty, projektové manažery a další specialisty. Díky nim Energy Benefit Centre může nabídnout komplexní portfolio služeb od studie, energetického posouzení a prvotního návrhu budovy až po inženýring, technický a stavební dozor nebo administrativu spojenou s financováním stavby.

Specializace

Klíčovou specializací Energy Benefit Centre je energeticky úsporné stavebnictví, úspory energie a obnovitelné zdroje energie.

Společnost je leadrem na trhu v oblasti návrhu pasivních budov, úsporných technických zařízení a obnovitelných zdrojů energie pro budovy. Klienty tvoří soukromý i veřejný sektor. Zkušení odborníci pod značkou Energy Benefit Centre navrhují novostavby i rekonstrukce středních a větších staveb jako jsou školy, administrativní budovy, hotely, domovy pro seniory a další.