Průběh přijímacího konkurzu

Úspěch naší firmy závisí na lidech, proto výběru našich spolupracovníků věnujeme velkou pozornost. Úkolem výběru nového člena našeho týmu je získat "správného člověka na správné místo". Snažíme se tím dosáhnout Vaší i naší spokojenosti a především spokojenosti našich zákazníků.

Standardní výběr uchazeče

Proces výběru probíhá ve třech kolech. O výsledcích jednotlivých kol Vás budeme informovat v závislosti na dohodě, kterou při pohovoru uděláme.

Vyhodnocení životopisů

V prvním kole přijímacího pohovoru klademe důraz na Vaše vzdělání (zda odpovídá našemu požadavku na profil uchazeče pro danou pozici), na praxi v příslušném oboru, jazykovou výbavu, počítačové a další dovednosti, ochotu růst a pracovat na sobě.

  • V případě, že se ucházíte o konkrétní vypsanou pracovní pozici, budete informováni o dalším postupu výběrového řízení do 7 dní od odeslání Vašeho životopisu a budete co nejdříve pozván(a) do druhého kola výběrového řízení.
  • V případě, že se ucházíte o zaměstnání v našem týmu bez ohledu na aktuálně vypsané pozici, informujeme Vás o dalším postupu do 14 dní od odeslání vašeho životopisu.
  • Nesplňujete-li požadavky na nabízenou pozici, budete po skončení výběrového řízení vyrozuměn(a).

První osobní pohovor

Vaše první návštěva u nás ve společnosti je v podstatě jen seznamovací. Obvykle jednání s Vámi absolvuje někdo z vedení společnosti za účasti vedoucího oddělení, do kterého byste mohl(a) nastoupit. Dostanete prostor k představení se, k popisu Vaší dosavadní profesní dráhy a osobních zkušeností. Zodpovíme Vám Vaše otázky týkající se firmy i nabízené pozice a budou nás zajímat vaše představy o Vašem působení o nás.

V případě, že nesplňujete profil kandidáta, v krátké době obdržíte naši zprávu.
Splňujete-li kritéria stanovená pro toto kolo, pozveme Vás k druhému osobnímu pohovoru.

Druhý osobní pohovor

Druhý pohovor vede opět někdo z vedení firmy obvykle již za přítomnosti přímého nadřízeného nabízené pozice. Prověříme především Vaše odborné dispozice. Podle Vašeho zájmu a na základě Vašich dotazů Vám manažer poskytne podrobnější informace o nabízeném pracovním místě.

Pokud nesplňujete zadaná kritéria, v krátké době obdržíte naši zprávu.

Obstojíte-li i v tomto kole pohovorů, v nejkratší možné době Vás vyrozumíme a seznámíme Vás s dalším postupem. V průběhu konkurzu Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy, které Vám pomohou v získání kompletního obrázku o naší společnosti, o pracovním týmu i o činnostech, které budou brzy Vaší pracovní náplní.