Kariéra

Energy Benefit Centre je mladou dynamicky se rozvíjející skupinou, která má snahu prosazovat energeticky úspornou výstavbu v moderním designu využívající nové technologie větrání a vytápění s primárním využíváním čistých energetických zdrojů. Jedním ze zakladatelů skupiny je společnost Topinfo s.r.o., provozující internetový portál TZB-info.

Aktuálně nabízené pozice:

Proč pracovat v některém z týmů naší skupiny?

Přemýšlíte o práci u nás a chcete se o nás něco dozvědět? Prostudovali jste si naše webové stránky, a přesto jste nenašli odpovědi na své dotazy? Pokusili jsme se odpovědět na otázky, které si před zasláním životopisu pravděpodobně kladete. Pokud ani zde nenajdete odpovědi na své otázky, kontaktujte nás e-mailem.

Jak se budu ve společnosti cítit, jaká panuje ve firmě atmosféra?

  • Jsme tým, dobrá parta převážně mladých lidí s pozitivním myšlením a reálným pohledem na život. Ve firmě vládne neformální, přátelská atmosféra a vždy korektní a přátelské vztahy mezi vrcholovým vedením, vedoucími a manažery či projektanty – juniory a projekt manažery. Pořádáme společná vzdělávací a teambuildingová zasedání, neformální večírky i společné sportovní akce.

Je Váš obor a firma perspektivní?

  • Cena energie (tepla, elektřiny, plynu apod.) vzrostla za posledních 20 let o více než 500% a trend růstu nadále pokračuje stejným tempem. Energeticky úsporná výstavba, využití nových technologií vytápění a větrání, financování úsporných projektů je nutností dnešní doby, s tím souvisí i poptávka po našich službách.

  • Do skupiny Energy Benefit Centre patří podle obchodního rejstříku mladé společnosti. Lídři skupiny jsou ovšem zkušení a ostřílení profesionálové s dlouhodobými znalostmi svého oboru. Především díky výbornému týmu lidí skupina dynamicky roste a velmi dravě se rozvíjí v rámci celé České republiky. Náš tým tvoří okolo 40 perspektivních a vynikajících osobností s chutí pracovat a nadále se rozvíjet.

Bude mi umožněn profesní růst a kariérní postup?

  • Položte si tu otázku jinak. Chcete profesně růst, vzdělávat se, pracovat na svém jméně? Budeme Vás podporovat v růstu, protože my porosteme s Vámi. Účastníme se školení, seminářů, konferencí. Sami je pořádáme. Budeme Vás vzdělávat a staneme se sami vzdělanější.

Budu za svou práci dobře odměňován?

  • Většina pozic ve společnosti má nastavenou dvousložkovou finanční odměnu. Základní a pohyblivou složku platu. Pohyblivá nebo také motivační složka je přímo úměrná vlastní práci a jejím finančním výsledkům. Plat doplňuje nabídka řady nadstandardních benefitů závisejících na pracovní pozici, kterou v týmu obsadíte.

Jakou máte pracovní dobu?

  • Pružnou. Jsme přátelé volnosti, ale požadujeme zodpovědnost. Uvědomujeme si, že naši klienti očekávají naši přítomnost a zainteresovanost v pracovních dnech v "rozumném" čase u kancelářského stolu či na telefonu.

Dlouhodobě budujeme pracovní tým naší skupiny. Hledání nových kolegyň a kolegů a doplňování týmu je nepřetržitý proces, proto vítáme zaslání Vašeho motivačního dopisu a Vašeho nejen profesního životopisu vč. Vaší aktuální fotografie, bez ohledu na aktuálně inzerovaná pracovní místa.

Detailní informace o průběhu přijímání nových zaměstnanců.